קנה\י טיפול עבור עצמך או כמתנה והמטפל יתרום טיפול אחד נוסף בהתנדבות להעצמת "האוכלוסיה החלשה יותר".

אתר "עושים טוב" הוקם כדי להעצים אוכלוסיות חלשות ע"י אוכלוסיות חזקות באמצעות טיפולים מהרפואה המשלימה. לעודד התנדבות של מטפלים, מאמנים ואמנים בקרב אוכלוסיות חלשות כדי להעצים אותם, לשפר את מצב רוחם ולתת להם כלים חזקים להתפתחות והעצמה חיובית. 

קונים טיפול עבור עצמכם או מתנה לאדם אהוב ובנוסף לטיפול שרכשתם, המטפל תורם טיפול נוסף בהתנדבות לחיזוק אוכלוסיות חלשות דרך אחד מהמוסדות איתם אנחנו משתפים פעולה. צפו במגוון המטפלים והטיפולים באתר, פנקו את עצמכם או אדם אהוב בטיפול ותהיו חלק חשוב בחיזוק החברה הישראלית.

הנוסחה לאיזון בריאותי - הילה בועז

ETRUPM2Q99
 • 390.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
הילה בועז  - מפתחת  הנוסחה לאיזון בריאותי
מנהלת מחלקת תזונה בבית חולים לניאדו, טריינרית ב-NLP.  
אודות הטיפול - התאמת התהליך התזונתי הנכון עבורך תוך התאמה לסדר היום שלך, להעדפותיך ולבריאותך, במקביל להתייחסות לטיפול בהרגלים, מוטיבציה ואחרים בעזרת כלים לשינוי תת המודע מעולם ה-NLP.
מיקום - מפגש פיזי בנתניה או אינטרנטי בכל הארץ.
משך זמן המפגש - כשעה.
טלפון לבירורים ותיאום טיפול לפני רכישה - 050-5710582
הילה בחרה לעשות את טיפולי ההתנדבות שלה עם אנשים מבוגרים, אנשים עם מוגבלויות ונוער בסיכון

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  את זמן הספקת הטיפול שנקנה בתשלום יקבע הרוכש ישירות מול המטפל ולפי לוח הזמנים של שניהם (המטפל והמטופל), אם אתם רוצים לקבל את הטיפול בזמן צפצפי חובה לשוחח עם המטפל לפני הרכישה ולקבוע תאריך לטיפול מראש.

  זמן הספקת הטיפול בהתנדבות ע"י המטפל: את הטיפול בהתנדבות ע"י המטפל יתאם המטפל מול אחד מהמוסדות איתם "עושים טוב" עובדת (במידת הצורך "עושים טוב" תעזור בתיאום), ביצוע ההתנדבות בפועל תתקיים עד 50 ימי עסקים מהיום בו רוכש הטיפול בכסף קיבל בפועל את הטיפול שהוא רכש.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  אם התחרטת ואתה רוצה לבטל את העסקה מכל סיבה שהיא, ניתן לבטל את העסקה תוך 14 ימי עסקים. 

  למרות זאת, מכיוון שהשירות הוא חברתי ומטרתנו המשותפת היא "לעשות טוב" לאנשים בחברה הישראלית ולהעצים אותם, אנו ממליצים לך לתרום את הטיפול שרכשת ו"לעשות טוב" לאדם, משפחה או קבוצה של אנשים שזקוקים לחיזוק בחברה הישראלית. יש באפשרותך לבחור לאיזה אוכלוסיה לתרום את הטיפול ואנחנו נדאג שכך יעשה. 

  כדי לבחור לאיזה אוכלוסיה לתרום את הטיפול, אתה יכול לשלוח אלינו הודעה דרך עמוד "צור קשר", בפייסבוק או להתקשר ולשוחח איתנו טלפונית. 
הילה בועז  - מפתחת  הנוסחה לאיזון בריאותי
מנהלת מחלקת תזונה בבית חולים לניאדו, טריינרית ב-NLP.  
אודות הטיפול - התאמת התהליך התזונתי הנכון עבורך תוך התאמה לסדר היום שלך, להעדפותיך ולבריאותך, במקביל להתייחסות לטיפול בהרגלים, מוטיבציה ואחרים בעזרת כלים לשינוי תת המודע מעולם ה-NLP.
מיקום - מפגש פיזי בנתניה או אינטרנטי בכל הארץ.
משך זמן המפגש - כשעה.
טלפון לבירורים ותיאום טיפול לפני רכישה - 050-5710582
הילה בחרה לעשות את טיפולי ההתנדבות שלה עם אנשים מבוגרים, אנשים עם מוגבלויות ונוער בסיכון


קישור לדף הפייסבוק של הילה >>>>

קישור לאתר האינטרנט של הילה >>>>

קישור לפרופיל הפייסבוק של הילה >>>>

 
x

#{title}

#{text}

#{price}