קנה\י טיפול עבור עצמך או כמתנה והמטפל יתרום טיפול אחד נוסף בהתנדבות להעצמת "האוכלוסיה החלשה יותר".

אתר "עושים טוב" הוקם כדי להעצים אוכלוסיות חלשות ע"י אוכלוסיות חזקות באמצעות טיפולים מהרפואה המשלימה. לעודד התנדבות של מטפלים, מאמנים ואמנים בקרב אוכלוסיות חלשות כדי להעצים אותם, לשפר את מצב רוחם ולתת להם כלים חזקים להתפתחות והעצמה חיובית. 

קונים טיפול עבור עצמכם או מתנה לאדם אהוב ובנוסף לטיפול שרכשתם, המטפל תורם טיפול נוסף בהתנדבות לחיזוק אוכלוסיות חלשות דרך אחד מהמוסדות איתם אנחנו משתפים פעולה. צפו במגוון המטפלים והטיפולים באתר, פנקו את עצמכם או אדם אהוב בטיפול ותהיו חלק חשוב בחיזוק החברה הישראלית.

הנחיית NLP - גיא גריגו

45B3SHU87C
 • 300.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
אודות המנחה - ניסיון קליני מעל שנה, תעודת Master NLP.
אודות ההנחיה - NLP היא שיטה לתקשורת עם התת מודע שמטרתה ליצור מציאות חיובית ושמחה לאורך זמן עבור המטופל. מומלץ לעשות מינימום חמישה מפגשים.
יתרונות ההנחיה - NLP יכול לסייע במגוון רחב של אתגרים כגון ירידה במשקל, הפסקת עישון, שיפור הזוגיות, מציאת זוגיות, התמודדות עם אתגרי ההורות, הגברת הביטחון העצמי, שינוי דפוסים אקולוגי (עפ"י נוחות המטופל), שחרור חרדות, פוסט טראומה, היכרות עם תת המודע והקניית כלים לטיפול עצמי בסוף כל תהליך. הניסיון שנצבר לאורך השנים בארץ ובעולם מוכיח באופן חד משמעי ש-NLP עוזר לשפר את חיי המטופל וניתן לראות תוצאות חיוביות בחייו.
משך זמן ההנחיה - 60 דקות.
אזור ההנחיה - הוד השרון והסביבה.
בחר\ה לעשות את ההתנדבות עם אנשים מבוגרים, אנשים עם מוגבלויות, נוער בסיכון, נשים מוחלשות.
טלפון לבירורים ותיאום לפני הזמנה - 052-7021239

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  את זמן הספקת הטיפול שנקנה בתשלום יקבע הרוכש ישירות מול המטפל ולפי לוח הזמנים של שניהם (המטפל והמטופל), אם אתם רוצים לקבל את הטיפול בזמן צפצפי חובה לשוחח עם המטפל לפני הרכישה ולקבוע תאריך לטיפול מראש.

  זמן הספקת הטיפול בהתנדבות ע"י המטפל: את הטיפול בהתנדבות ע"י המטפל יתאם המטפל מול אחד מהמוסדות איתם "עושים טוב" עובדת (במידת הצורך "עושים טוב" תעזור בתיאום), ביצוע ההתנדבות בפועל תתקיים עד 50 ימי עסקים מהיום בו רוכש הטיפול בכסף קיבל בפועל את הטיפול שהוא רכש.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  אם התחרטת ואתה רוצה לבטל את העסקה מכל סיבה שהיא, ניתן לבטל את העסקה תוך 14 ימי עסקים. 

  למרות זאת, מכיוון שהשירות הוא חברתי ומטרתנו המשותפת היא "לעשות טוב" לאנשים בחברה הישראלית ולהעצים אותם, אנו ממליצים לך לתרום את הטיפול שרכשת ו"לעשות טוב" לאדם, משפחה או קבוצה של אנשים שזקוקים לחיזוק בחברה הישראלית. יש באפשרותך לבחור לאיזה אוכלוסיה לתרום את הטיפול ואנחנו נדאג שכך יעשה. 

  כדי לבחור לאיזה אוכלוסיה לתרום את הטיפול, אתה יכול לשלוח אלינו הודעה דרך עמוד "צור קשר", בפייסבוק או להתקשר ולשוחח איתנו טלפונית. 
הנחיית NLP  - גיא גריגו
אודות המנחה ניסיון קליני מעל שנה. תעודת Master NLP.
אודות ההנחיה - NLP היא שיטה לתקשורת עם התת מודע שמטרתה ליצור מציאות חיובית ושמחה לאורך זמן עבור המטופל. מומלץ לעשות מינימום חמישה מפגשים.
יתרונות ההנחיה - NLP יכולה לסייע במגוון רחב של אתגרים כגון ירידה במשקל, הפסקת עישון, שיפור הזוגיות, מציאת זוגיות, התמודדות עם אתגרי ההורות, הגברת הביטחון העצמי, שינוי דפוסים אקולוגי (ע"פ נוחות המטופל), שחרור חרדות , פוסט טראומה, היכרות עם תת המודע והקניית כלים לטיפול עצמי בסוף כל תהליך. הניסיון שנצבר לאורך השנים בארץ ובעולם מוכיח באופן חד משמעי ש-NLP עוזרת לשפר את חיי המטופל וניתן לראות תוצאות חיוביות בחייו.
משך זמן ההנחיה - 60 דקות.
אזור ההנחיה - הוד השרון והסביבה.
בחר\ה לעשות את ההתנדבות עם אנשים מבוגרים, אנשים עם מוגבלויות, נוער בסיכון, נשים מוחלשות.
טלפון לבירורים ותיאום לפני הזמנה - 052-7021239


קישור לפרופיל הפייסבוק של המטפל\ת >>>>
x

#{title}

#{text}

#{price}