קנה\י טיפול עבור עצמך או כמתנה והמטפל יתרום טיפול אחד נוסף בהתנדבות להעצמת "האוכלוסיה החלשה יותר".

אתר "עושים טוב" הוקם כדי להעצים אוכלוסיות חלשות ע"י אוכלוסיות חזקות באמצעות טיפולים מהרפואה המשלימה. לעודד התנדבות של מטפלים, מאמנים ואמנים בקרב אוכלוסיות חלשות כדי להעצים אותם, לשפר את מצב רוחם ולתת להם כלים חזקים להתפתחות והעצמה חיובית. 

קונים טיפול עבור עצמכם או מתנה לאדם אהוב ובנוסף לטיפול שרכשתם, המטפל תורם טיפול נוסף בהתנדבות לחיזוק אוכלוסיות חלשות דרך אחד מהמוסדות איתם אנחנו משתפים פעולה. צפו במגוון המטפלים והטיפולים באתר, פנקו את עצמכם או אדם אהוב בטיפול ותהיו חלק חשוב בחיזוק החברה הישראלית.

ליווי לאורח חיים בריא, תזונה טבעית, עין הבדולח - ריפוי הנפש בדרך הקבלה, עיסוי בשיטת איזון גוף ורגש.

HTVI5KAIN6
 • 300.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
בבריאות טבעית - ניתן להגיע לבריאות מיטבית ע"י אכילה נכונה, תנועה, מנוחה לנפש ולגוף.
בעין הבדולח - אנחנו מתייחסים לכל מה שקורה לנו בחיים מנקודת מבט מעניינת ומיוחדת בה האדם לוקח אחריות מלאה על חייו ולא מאשים את האחר במה שקורה לו. הסתכלות שכל מה שקורה בחוץ בעצם נמצא בתוכי, אם אדע לזכך את הדבר אוכל להיפטר מהרבה כעסים, שפיטה, קנאה, ביקורת ועוד בחיים, וכך לשפר את חיי וחיי הנפש שלי... 
איזון גוף רגש  - שיטה טיפולית עמוקה המתמקדת בפתיחת חסימות בגוף להזרמת דם מיטבית בפירוק הרגלי חיים מזיקים להרגלים שיעזרו לשמור על מצב בריאות בכוחות עצמך, שינוי הרגלי התנהגות ותפיסות עולם שגויות בהן מחזיקים לאורך זמן שגרמו לחסימה בזרימת הדם והאנרגיה בגוף.
כל הטיפולים מתקיימים בקליניקה של זהבה בקיבוץ כנרת.

 

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  את זמן הספקת הטיפול שנקנה בתשלום יקבע הרוכש ישירות מול המטפל ולפי לוח הזמנים של שניהם (המטפל והמטופל), אם אתם רוצים לקבל את הטיפול בזמן צפצפי חובה לשוחח עם המטפל לפני הרכישה ולקבוע תאריך לטיפול מראש.

  זמן הספקת הטיפול בהתנדבות ע"י המטפל: את הטיפול בהתנדבות ע"י המטפל יתאם המטפל מול אחד מהמוסדות איתם "עושים טוב" עובדת (במידת הצורך "עושים טוב" תעזור בתיאום), ביצוע ההתנדבות בפועל תתקיים עד 50 ימי עסקים מהיום בו רוכש הטיפול בכסף קיבל בפועל את הטיפול שהוא רכש.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  אם התחרטת ואתה רוצה לבטל את העסקה מכל סיבה שהיא, ניתן לבטל את העסקה תוך 14 ימי עסקים. 

  למרות זאת, מכיוון שהשירות הוא חברתי ומטרתנו המשותפת היא "לעשות טוב" לאנשים בחברה הישראלית ולהעצים אותם, אנו ממליצים לך לתרום את הטיפול שרכשת ו"לעשות טוב" לאדם, משפחה או קבוצה של אנשים שזקוקים לחיזוק בחברה הישראלית. יש באפשרותך לבחור לאיזה אוכלוסיה לתרום את הטיפול ואנחנו נדאג שכך יעשה. 

  כדי לבחור לאיזה אוכלוסיה לתרום את הטיפול, אתה יכול לשלוח אלינו הודעה דרך עמוד "צור קשר", בפייסבוק או להתקשר ולשוחח איתנו טלפונית. 
שמי זהבה יעקב, גרה בקיבוץ כנרת, בוגרת לימודי תזונה ובריאות טבעית, עין הבדולח ואיזון גוף רגש במכללת אלימה אצל הרב יובל אשרוב.
עוסקת בייעוץ וטיפול פיזי, נפשי, גופני. הקליניקה בכנרת בליווי לאורח חיים בריא, עוסקת בזה כארבע שנים, רואה בזה דרך חיים ומאמינה בה
מאוד.

כל הטיפולים  והייעוצים הם בסדרה של מספר טיפולים בהתאם למטופל.

בבריאות טבעית - ניתן להגיע לבריאות מיטבית ע"י אכילה נכונה, תנועה, מנוחה לנפש ולגוף.
בעין הבדולח - אנחנו מתייחסים לכל מה שקורה לנו בחיים מנקודת מבט מעניינת ומיוחדת בה האדם לוקח אחריות מלאה על חייו ולא מאשים
את האחר במה שקורה לו. הסתכלות שכל מה שקורה בחוץ בעצם נמצא בתוכי.
אם אדע לזכך את הדבר אוכל להיפטר מהרבה כעסים שפיתחתי: קנאה, ביקורת ועוד בחיי וכך לשפר את חיי וחיי הנפש שלי... 
איזון גוף רגש  - שיטה טיפולית עמוקה המתמקדת בפתיחת חסימות בגוף להזרמת דם מיטבית בפירוק הרגלי חיים מזיקים להרגלים שיעזרו לשמור על מצב בריאות בכוחות עצמך,
שינוי הרגלי התנהגות ותפיסות עולם שגויות בהן מחזיקים לאורך זמן שגרמו לחסימה בזרימת הדם והאנרגיה בגוף.

פגישה ראשונה בין שעתיים לשלוש. שאר הפגישות בין שעה וחצי לשעתיים.

כל הטיפולים מתקיימים בקליניקה של זהבה בקיבוץ כנרת.

טלפון לבירורים לפני הזמנה - 050-7447347

את טיפולי ההתנדבות בחרה זהבה לעשות עם אנשים מבוגרים, נוער בסיכון, נשים מוחלשות

 
x

#{title}

#{text}

#{price}