קנה\י טיפול עבור עצמך או כמתנה והמטפל יתרום טיפול אחד נוסף בהתנדבות להעצמת "האוכלוסיה החלשה יותר".

אתר "עושים טוב" הוקם כדי להעצים אוכלוסיות חלשות ע"י אוכלוסיות חזקות באמצעות טיפולים מהרפואה המשלימה. לעודד התנדבות של מטפלים, מאמנים ואמנים בקרב אוכלוסיות חלשות כדי להעצים אותם, לשפר את מצב רוחם ולתת להם כלים חזקים להתפתחות והעצמה חיובית. 

קונים טיפול עבור עצמכם או מתנה לאדם אהוב ובנוסף לטיפול שרכשתם, המטפל תורם טיפול נוסף בהתנדבות לחיזוק אוכלוסיות חלשות דרך אחד מהמוסדות איתם אנחנו משתפים פעולה. צפו במגוון המטפלים והטיפולים באתר, פנקו את עצמכם או אדם אהוב בטיפול ותהיו חלק חשוב בחיזוק החברה הישראלית.

שיאצו - ורד פהלץ

JYSJJJKYBI
 • 200.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
אודות המטפל\ת - בעלת 10 שנות ניסיון.
אודות הטיפול - טכניקת השיאצו מבוססת על שימוש באגודלים, במרפקים, בידיים וברגליים להפעלת לחץ על נקודות ריפוי בגוף לצורכי טיפול וריפוי. השיאצו הוא טיפול רפואי שנועד לרפא את המטופל ולא לפנק אך זה לא אומר שהטיפול לא מפנק ונעים. בשיאצו מופעלים לחצים בטכניקת עיסוי שגורמת לרוב לתחושה נעימה שעושה טוב לגוף ולנפש.
יתרונות הטיפול - מפחית כאבים כבר מהטיפול הראשון.
משך זמן הטיפול - 45 דקות.
אזור הטיפול - גוש דן.
בחר\ה לעשות את ההתנדב עם נשים מוחלשות.
טלפון לבירורים ותיאום לפני הזמנה  - 
054-2396377

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  את זמן הספקת הטיפול שנקנה בתשלום יקבע הרוכש ישירות מול המטפל ולפי לוח הזמנים של שניהם (המטפל והמטופל), אם אתם רוצים לקבל את הטיפול בזמן צפצפי חובה לשוחח עם המטפל לפני הרכישה ולקבוע תאריך לטיפול מראש.

  זמן הספקת הטיפול בהתנדבות ע"י המטפל: את הטיפול בהתנדבות ע"י המטפל יתאם המטפל מול אחד מהמוסדות איתם "עושים טוב" עובדת (במידת הצורך "עושים טוב" תעזור בתיאום), ביצוע ההתנדבות בפועל תתקיים עד 50 ימי עסקים מהיום בו רוכש הטיפול בכסף קיבל בפועל את הטיפול שהוא רכש.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  אם התחרטת ואתה רוצה לבטל את העסקה מכל סיבה שהיא, ניתן לבטל את העסקה תוך 14 ימי עסקים. 

  למרות זאת, מכיוון שהשירות הוא חברתי ומטרתנו המשותפת היא "לעשות טוב" לאנשים בחברה הישראלית ולהעצים אותם, אנו ממליצים לך לתרום את הטיפול שרכשת ו"לעשות טוב" לאדם, משפחה או קבוצה של אנשים שזקוקים לחיזוק בחברה הישראלית. יש באפשרותך לבחור לאיזה אוכלוסיה לתרום את הטיפול ואנחנו נדאג שכך יעשה. 

  כדי לבחור לאיזה אוכלוסיה לתרום את הטיפול, אתה יכול לשלוח אלינו הודעה דרך עמוד "צור קשר", בפייסבוק או להתקשר ולשוחח איתנו טלפונית. 
שיאצו - ורד פהלץ
אודות המטפל\ת - בעלת 10 שנות ניסיון.
אודות הטיפול - טכניקת השיאצו מבוססת על שימוש באגודלים, במרפקים, בידיים וברגליים להפעלת לחץ על נקודות ריפוי בגוף לצורכי טיפול וריפוי. השיאצו הוא טיפול רפואי שנועד לרפא את המטופל ולא לפנק אך זה לא אומר שהטיפול לא מפנק ונעים. בשיאצו מופעלים לחצים בטכניקת עיסוי שגורמת לרוב לתחושה נעימה שעושה טוב לגוף ולנפש.
יתרונות הטיפול - מפחית כאבים כבר מהטיפול הראשון.
משך זמן הטיפול - 45 דקות.
אזור הטיפול - גוש דן.
בחר\ה לעשות את ההתנדב עם נשים מוחלשות.
טלפון לבירורים ותיאום לפני הזמנה  - 054-2396377


 
x

#{title}

#{text}

#{price}